Život bloggerky před státnicemi

čtvrtek 8. květen 2008 18:51

Již delší dobu mě jaksi nenapadá nic, o čem bych zde mohla napsat (a to i navzdory tomu, že po tom velmi toužím). Zřejmě je to dáno mými přípravami ke státnicím a tím vzniklou koncentrací mozku výlučně na témata spojená se studiem. Informace o tom, co se děje ve světě (čti: přírodní katastrofa v Barmě, hokejový šampionát v Kanadě, případ nebohé ženy v Rakousku apod.) ke mně pronikají jen nahodile. Začínám pociťovat, že se ze mě stává jakási asociální osoba, která má o životě kolem jen pramalou potuchu a kterou by, i navzdory krásnému počasí venku, na procházku nevytáhli ani párem volů (to aby mi náhodou čerstvý vzduch nevyvál cenné, doposaď nashromážděné informace z mozkových závitů...).  

V poslední době jsem nenapsala nic, co by zavánělo kreativitou (pokud ovšem nepočítám bakalářku, stohy slohových úkolů na odborná témata a opravdu neodkladné e-maily a sms). Zřejmě mě opustila múza (asi i ona pocítila, že na ni nemám čas). Doufám tedy, že se v příhodné době vrátí a dovolí mi dohnat to, co jsem zameškala ... Doufám také, že můj mozek udělá "slow down" a zabrání mému podvědomí "spřádat" sny, které se mírou své nesmyslnosti vyrovnají i epizodám ze Star Treku (posuďte sami: mluvící krokodýl, který se zabydlí v trávě před jistým panelovým domem a pokouše několik členů vaší rodiny ...). Co víc zde napsat? Nevím ... Kdybyste náhodou potkali mou múzu, řekněte ji, ať se ke mně vrátí. Možná se potuluje právě ve Vašem okolí ... 

P.s.: Pro Ty, které přepadly pochyby o mé duševní stabilitě ještě poznámka na závěr. Jsem stále při smyslech :)

Dagmar Ruszová

Dagmar R.děkuji :)18:0514.5.2008 18:05:31
seniorRady Dědy Porady09:489.5.2008 9:48:06
vozíčkářkanápodobně09:229.5.2008 9:22:00
Mirek T.Milá Dagmare,20:118.5.2008 20:11:42

Počet příspěvků: 4, poslední 14.5.2008 18:05:31 Zobrazuji posledních 4 příspěvků.

Dagmar Ruszová

Dagmar Ruszová

píšu o tom, co mě nějakým způsobem oslovilo, zaujalo, pobouřilo, vyvolalo moji pozornost, nedá mi spát, přebývá v mých vzpomínkách apod.

vysokoškolská studentka a obyvatelka České republiky :-)

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.